Spotkanie z policjantem
Uczniowie klas pierwszych mieli przyjemność uczestniczyć w bardzo ciekawym i pouczającym spotkaniu – prelekcji prowadzonej przez pana policjanta Dawida Wnętrzaka. Celem spotkania było przypomnienie zasad bezpieczeństwa w szkole i poza nią, a także edukacja w zakresie bezpiecznego spędzania ferii zimowych. Policjant rozmawiał z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w […]
